Categories

Newsletter


References

Napsali o nás:

Katka Šušková

Objednala jsem knihu z Eshopu Malý hrdina s tím, že budeme mít krásný dáreček od Ježíška. Ovšem když jsem ji otevřela a začetla se do první stránky, bylo jasné, že kniha nemůže čekat a budeme číst hned. Kniha se čte jedním dechem, je krásně ilustrovaná, navíc jména sourozenců působila jako magnet a kluci čekali, co je čeká za dobrodružství.
Rozhodně doporučuji objednat. Rychlé doručení, super jednání, děti nadšené.

 

Dagmar Davidová

Konečně něco originálního a českého na našem trhu. Poprvé v životě jsem viděla svá vnoučata číst a nejen to, ona se u čtení smála nahlas a knihu četla tak dlouho, až se dočetla, jak to všechno dopadlo. Nechápala, jak se mohla dostat do knížky a odkud to ten spisovatel všechno ví. Vřele doporučuji, všem známým a kamarádkám jsem doporučila a všichni byli nadšení.
Jsem spokojená s rychlým jednáním a snadným odběrem v Havířově. Ještě jednou díky, budu i nadále využívat těchto služeb.

 

Xenie Bartlová

Kniha je prostě paráda!! Naše děti jsou úplně nadšené, když jim čteme knížku, ve které jsou hlavními hrdiny !! Příběhy jsou poutavé i pro nejmenší dětičky... Čteme to pořád dokola :D Doporučuji ! I Vaše děti to nadchne :)

 

Petra Strazicka

Jeden z nejlepších dárečků pod stromečkem, dcera ještě teď nevěří, že je pohádka opravdu o ní, obrovské nadšení, všem vřele doporučuji:-))

 

Gabriela Nagláková

Skvělý nápad a skvělý dárek pod stromečkem. Dcerka si procvičuje čtení, neboť písmo je ideálně velké a bývá pro ni překvapením, jak se příběh vyvíjí a kdo v příběhu hraje roli.

 

 

Šárka Lassaková Díky množství titulů, ze kterých je možno vybírat, potěší všechny děti. My je ve školce společně s rodiči dáváme předškolákům na konci roku již několik let. Prodejce je úžasný človíček, takže komunikace s ním je 100%. Je to skvělý dárek, mohu jen doporučit :-)
Cart

No products

Shipping 0 Kč
Total 0 Kč

Check out

Heuréka - Ověřeno zákazníky